2

Fotografia reklamowa produktu

Odpowiednie przedstawienie produktu jest jedną z ważniejszych kwestii w marketingu. Dobre zdjęcia są istotnymi narzędziami dzięki którym potencjalni klienci będą mogli zobaczyć produkt. Efekt pierwszego wrażenia jakie wywiera zdjęcie produktu, zachęca konsumenta do dalszego zaznajomienia się z opisem produktu i jego parametrami. Jak powszechnie wiadomo dobre opakowanie pomaga w sprzedaży tak samo jak dobrze wykonane zdjęcie. Najlepsze zdjęcia to te które pokazują produkt w naturalnych warunkach użytkowania, umożliwia to zobrazowanie konsumentowi nie tylko wizualnych walorów produktu, ale pokazuje to jego właściwości użytkowe oraz dekoracyjne.


Wykonanie sesji reklamowej produktów

Oferujemy wykonanie sesji zdjęć reklamowych:

Zdjęcia produktowe – fotografie przedstawiające konkretny produkt w wariantach na białym tle lub w warunkach użytkowania. Tego typu zdjęcia przeważnie przeznaczone są do publikacji w katalogach produktów i sklepach internetowych.

Fotografia architektury i wnętrz – zdjęcia którego tematem przewodnim jest pokazanie walorów estetycznych budynków i wnętrz. Zastosowanie w katalogach biur podróży, hotelach, folderach architektów i firm budowlanych.

Fotografia kulinarna – zdjęcia reklamowe potraw, deserów i napojów, wykonywane w celu umieszczenia w menu lub na stronie internetowej.

Retusz zdjęć – oferujemy także usługi retuszu zdjęć.


4

 

9

 

11

 

5

 

10

 

8

 

3

 

1

 

6

 

7