Kilka słów o nas

Agencja Marketingowa Revenart to przede wszystkim ludzie posiadający ogromną wiedzę, doświadczenie i kreatywność w pracy. Misją naszej firmy jest tworzenie wyjątkowych i inspirujących projektów z dziedziny grafiki komputerowej i marketingu.

zdj

Czym się zajmujemy
dalej

Grafika Komputerowa

Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie profesjonalnego projektowania graficznego. Możemy wykonać dowolny projekt, od stworzenia logotypu, wizytówek, papieru firmowego do realizacji stron internetowych czy profesjonalnych katalogów produktowych.

onas_graf

Marketing

Oferujemy między innymi usługi z zakresu: kreowania marki, wprowadzenia nowych marek na rynek, obsługi firm w mediach społecznościowych, obsługi firm w internecie, oraz kompleksowe doradztwo i realizacja planów marketingowych.

onas_mar

Analiza strategiczna i wycena

W ten profil naszej działalności wlicza się: wycena przedsiębiorstw, wycena nieruchomości, analiza strategiczna przedsiębiorstwa oraz doradztwo ekonomiczne. Profesjonalnej analizy i wyceny dokonują uznani w świecie naukowym profesorzy nauk ekonomicznych z wieloletnim doświadczeniem naukowym.

onas_wycena2

Fotografia

Fotografia reklamowa jest ważnym uzupełnieniem profesjonalnie przygotowanej oferty marketingowej. Wykonujemy różnego rodzaju sesje reklamowe, a następnie przy użyciu specjalistycznego oprogramowania przygotowujemy zdjęcia do publikacji.

onas_fot3

 

Nasze doświadczenie
dalej

 


Kontakt:

e-mail: kontakt@revenart.pl