ulotki_gl2

Projekty Ulotek reklamowych

Ulotki są dobą formą przekazu informacji np: o ofercie handlowej, wydarzeniu lub w przekazaniu informacji edukacyjnej. Jest pośrednim nośnikiem informacji pomiędzy wizytówką a katalogiem reklamowym. Dzięki zastosowaniu w celach reklamowych ulotek można dotrzeć do sporej liczby potencjalnych klientów. Mogą mieć różne wymiary i kształty, najczęściej stosowane formaty to: DL, A6, A5 i A4.
Spytaj się o wycenę projektu: kontakt@revenart.pl

ul_3a

Projektowanie Katalogów i broszur

Katalogi drukowane to obszerne foldery informacyjne zawierające szczegółowe informacje o ofercie firmy lub po poszczególnych jej produktach. Są stosunkowo kosztowną formą prezentacji produktów, lecz przy dobrym graficznie projekcie jest to bardzo skuteczna forma zainteresowania klienta ofertą firmy.

Magazine2

Projekty Plakatów i Banerów

Można powiedzieć że plakat jest większą wersją ulotki, posiada format co najmniej A3, treść powinna być bardziej zwięzła niż na ulotce, natomiast grafika powinna zwracać uwagę i nawiązywać do treści plakatu. Wymiary banerów mierzy się w metrach, są największymi formami reklamowymi. Banery mają zwracać uwagę i posiadać bardzo krótki i przejrzysty przekaz.


Część naszych dotychczasowych realizacji

dalej

ulotki


Kontakt:

e-mail: kontakt@revenart.pl