5

Oferta kreowania Marki

Nasza oferta kierowana jest dla firm pragnących budować profesjonalny wizerunek swojej marki na rynku. W ramach naszej współpracy stworzymy dla Państwa pełną identyfikacje wizualną marki oraz przeprowadzimy badania marketingowe dotyczące odbiorcy przyszłej marki na rynku. Otrzymają Państwo od nas profesjonalne projekty, które będą ogromnym wsparciem w odniesieniu sukcesu przez Państwa firmę.


Kreowanie marki wiąże się z dokładnie przemyślanym planem działania, mającym na celu uwzględnienie wszelkich aspektów działalności oraz budową trwałych pozytywnych pierwszych relacji klienta z marką. Po określeniu produktu/firmy jaką marka ma reprezentować definiujemy docelowe grupy odbiorców i wiele innych ważnych czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych determinujących wpływ marki na rynek.

dalej

Nazwa Marki

Wymyślenie odpowiedniej nazwy jest następnym etapem projektowania strategii. Nazwa powinna być prosta do zapamiętania, nawiązująca do produktu i prosta w wymowie. Na tym etapie dobieramy także nazwę domeny internetowej.

brand_1

Hasło reklamowe

Jednym z ważnych elementów jest krótkie hasło reklamowe pasujące do marki – np.: „I’m lovin’ it” jest to krótki komunikat kojarzony z marką, który utrwala się w podświadomości klienta.

brand_3

Projekt logo

Kolejnym etapem jest stworzenie logotypu, który będzie odzwierciedlał istotę naszej marki. Wybór znaku, który ma być identyfikowany z firmą to bardzo ważna decyzja więc, tworzymy nieograniczoną ilość propozycji oraz nanosimy nieograniczoną ilość poprawek do projektów, aż do pełnej satysfakcji z logo.

brand_2

Badania Marketingowe

Jeszcze w trakcie pracy nad logotypem przeprowadzane są badania marketingowe, sprawdzjące odbiór marki przez potencjalnych klientów i ich reakcji na logo. Pomaga to w jeszcze lepszym dopasowaniu projektu loga oraz całego wizerunku marki do klientów.

brand_4

Księga identyfikacji wizualnej

Po akceptacji projektu oraz uwzględnieniu uwag konsumentów rozpoczynamy pracę nad pełną księgą identyfikacji wizualnej, obejmującą projekty: wizytówek, papieru firmowego, wzorów prezentacji, pieczątki, stopki mailowej, opakowania oraz wielu innych projektów związanych z marką.

brand_5


Jak rozpocząć współpracę:

Wyślij do nas wiadomość: kontakt@revenart.pl
lub zadzwoń: +48 697 535 068