Serwis Komputerowy z darmowym dojazdem do klienta, na terenie Czerwionki-Leszczyn oraz Kamienia.

www.michur.pl

tel: 730 586 429 

e-mail:


Odwirusowanie i zabezpieczenie komputera

Jeżeli twój komputer chodzi bardzo wolno, a w przeglądarce wyskakują setki niechcianych reklam oraz zakładek, prawdopodobnie potrzebne będzie dokładne odwirusowanie komputera wraz z ponownym zabezpieczeniem by w przyszłości zapobiec podobnej usterce.

Oczyszczenie z kurzu i konserwacja komputera

Jeżeli twój komputer nadmiernie się grzeje, a nawet samoczynnie wyłącza, prawdopodobnie się przegrzewa i potrzebuje dokładnego wyczyszczenia z zalegającego kurzu w środku obudowy, by zapobiec nadmiernej temperaturze, a nawet spalenia się poszczególnych podzespołów.

Format dysku wraz z reinstalacją systemu

Jeżeli praca na twoim komputerze sprawia wielkie trudności, pliki otwierają się nadmiernie długo a system jest całkowicie zainfekowany przez wirusy, konieczny będzie całkowity format dysku i ponowna instalacja systemu operacyjnego. Oferujemy możliwość zachowania najważniejszych danych by nie zostały skasowane. Przy reinstalacji systemu oferujemy również szereg programów, które państwo sobie zażyczą, aby znalazły się na komputerze po instalacji świeżego systemu np. Open Office, antywirus, przeglądarki internetowe, program do nagrywania płyt i wiele innych.

Konfiguracja i optymalizacja systemu

Jeżeli chciał byś przyśpieszyć działanie swojego komputera, lub poprawić jego parametry oferujemy wymianę poszczególnych podzespołów, wraz z jak najlepszą optymalizacją systemu.